Clivie+

 

     Kolekce CLIVIE+ je sada výrobků skládající se z prošívaných přikrývek, podložek, polštářů různých velikostí a provedení včetně relaxačních a v neposlední řadě též přikrývek a polštářů pro děti. Svým materiálovým složením a finalní úpravou umožňuje prát výrobky až do teploty 95oC, čímž je zaručena likvidace roztočů a 100% hygiena lůžka. Sušení je možné při běžné teplotě do 60oC a další údržba je doporučena dle uvedených pracích symbolů u jednotlivých produktů. Díky těmto vlastnostem jsou soupravy předurčeny k využití nejen v domácnosti, ale i ve veřejném sektoru (hotely, nemocnice apod.)Clivie

      U výrobků Clivie+ jsou používány značková dutá konjugovaná vlákna od firmy Wellman, Irsko. Díky tomu jsou výrobky lehké, vzdušné, nadýchané a mají velmi dobré tepelně izolační vlastnosti, čímž je dosažen příjemný pocit tepla. Ve srovnání s používanými přírodními materiály, jako jsou například peří, ovčí rouno apod. vytváří duté polyesterové vlákno prostředí nevhodné pro prachové roztoče a tím i pro alergeny způsobující alergie.

       Z těchto důvodů jsou výrobky řady Clivie+ zvláště vhodné pro osoby trpící přecitlivělostí organismu, tzv. alergiky.

      Přikrývka Clivie+ je vyráběna také ve spínací variantě - celoroční spínací přikrývka je tvořena dvěma přikrývkami, přičemž každá má jinou hmotnost. Na léto použijete lehčí, na podzim/jaro tlustší a na zimu přikrývky připnete k sobě a vznikne tak nejteplější přikrývka.

      V provedení Clivie+ nabízíme produkty: POLŠTÁŘE, PŘIKRÝVKY a PODLOŽKY na matrace.
 
         Zboží je baleno v luxusní tašce.