Rosa-linda

 

        Jedná se o ekonomickou řadu výrobků s výborným poměrem cena/kvalita. Základním materiálem je polyester a to jak na povrchu, ve formě tkaniny z mikrovlákna, tak i jako výplňový materiál. Náplní u příkrývek je mykané rouno, u polštářů nejčastěji ve formě kuliček.Rosa-linda

     Díky použitým materiálům mají výrobky řady Rosa-linda velmi dobré antialergické(protialergické) vlastnosti - syntetické materiály jsou nevhodné pro výskyt roztočů, bakterií a dalších mikroorganismů, navíc je lzeprát až při teplotě 95C, což je další ze způsobů, jak dosáhnout vysoké hygieny lůžkovin. Současně tyto materiály umožňují nabízet kolekci Rosa-linda za velmi příznivou cenu. Díky uvedeným vlastnostem jsou výrobky Rosa-linda velmi oblíbené u širokého spektra zákazníků a patří dlouhodobě k našim nejlépe prodávaným výrobkům.

     Údržba je stanovena dle uvedených pracích symbolů u jednotlivých produktů.

       Přikrývka Clivie+ je vyráběna také ve spínací variantě - celoroční spínací přikrývka je tvořena dvěma přikrývkami, přičemž každá má jinou hmotnost. Na léto použijete lehčí, na podzim/jaro tlustší a na zimu přikrývky připnete k sobě a vznikne tak nejteplější přikrývka.

        V provedení Rosa-linda nabízíme produkty: POLŠTÁŘEPŘIKRÝVKY a PODLOŽKY.

        Zboží je baleno v luxusní tašce.