Aloe Vera

 

     Blahodárné účinky výtažků z rostliny Aloe Vera jsou lidem známy již od starověku. V současnosti se používají nejen jako přísada ve farmacii, jsou také součástí kosmetických přípravků, ale i řady dalších výrobků všude tam, kde se uplatní mimořádné příznivé působení na lidskou pokožku, schopnost zmírňovat bolesti svalů a kloubů, jakož i redukce výskytu bakterií a hub. Dělá látky extrémně měkkými a hydratujícími. 

Aloe VeraAloe Vera 

 Výtažky z Aloe Vera mohou být při výrobě přidávány do libovolné textilní látky. Pro zvýraznění efektu vlastností Aloe Vera jsme pro přikrývky, podložky a polštáře této řady zvolili tkaninu z 100% mikrovlákna. V kombinaci s vhodným výplňovým materiálem tak            dosáhneme výrazného           antibakteriálního efektu lůžkovin.

     

     

     Přikrývka je vyráběna také ve spínací variantě - celoroční spínací přikrývka je tvořena dvěma přikrývkami, přičemž každá má jinou hmotnost. Na léto použijete lehčí, na podzim/jaro tlustší a na zimu připnete k sobě a vznikne tak nejteplejší přikrývka.  

     Přidání výtažků z Aloe Vera nijak neomezuje možnosti údržby, lze opakovaně prát při teplotách do 60oC. Další údržba je doporučena dle uvedených pracích symbolů u jednotlivých produktů.

     V provedení Aloe Vera nabízíme produkty: POLŠTÁŘE, PŘIKRÝVKY a PODLOŽKY na matraci.

      Zboží je dodáváno v luxusní tašce.