Anti-stress

 

       Lůžkoviny pro dokonalý odpočinek, uvolnění stresu a hluboký klid.

antistress

     

    Řada Antistress je určena lidem s aktivním životním stylem, kteří pracují ve vypjatých situacích a potřebují se zbavit stresu, nahromaděného na povrchu lidského těla pomocí elektrických nábojů. 

  Lidské tělo je zatěžováno statickou elektřinou, vznikající při tření nebo kontaktu s materiály. Tělo člověka je schopno pojmout až 30 000 voltů. Z důvodu působení této elektřiny se stáváme více přetíženými a náš spánek a odpočinek je narušenVýrobky Anti-stress využívají schopnosti karbonu zachycovat přebytky statické elektřiny a uvolňovat ji do vzduchu.

      Nadbytek statické elektřiny vydávaný tělem je zachycen a pohlcen karbonovými vlákny, které jsou obsaženy v povrchové látce, použité na výrobu produktů řady Anti-stress. Tyto elektrostatické náboje jsou postupně uvolňovány do vzduchu jevem zvaným ionizace. Výrobky Anti-stress přinášejí uvolněnější odpočinek a menší zatížení. Když je napětí statické elektřiny nižší, má spánek lepší kvalitu. Naše tělo se zklidňuje, uvolňuje náš spánek, je hlubší a cítíme se plně odpočinutí.

       

       Lze prát při teplotách do 40oC a další údržba je doporučena dle uvedených pracích symbolů u jednotlivých produktů.

        V provedení Anti-stress nabízíme produkty: POLŠTÁŘE, PŘIKRÝVKY a PODLOŽKY.

        Zboží je dodáváno v luxusní tašce.