Clivie

 

      Série polštářů a přikrývek s názvem CLIVIE je vhodná zejména pro alergiky, dále je určena do zdravotnických a sociálních zařízení a pro veškerý veřejný sektor - hotely, penziony atd.


     Kolekce CLIVIE+ je sada výrobků skládající se z prošívaných přikrývek, podložek, polštářů různých velikostí a provedení včetně relaxačních a v neposlední řadě též přikrývek a polštářů pro děti. Svým materiálovým složením a finální úpravou umožňuje prát výrobky až do teploty 95oC, čímž je zaručena likvidace roztočů a 100% hygiena lůžka. Sušení je možné při běžné teplotě do 60oC a další údržba je doporučena dle uvedených pracích symbolů u jednotlivých produktů. Díky těmto vlastnostem jsou soupravy předurčeny k využití nejen v domácnosti, ale i ve veřejném sektoru (hotely, nemocnice apod.)

    U výrobků Clivie+ jsou používány značková dutá konjugovaná vlákna od firmy Wellman, Irsko. Díky tomu jsou výrobky lehké, vzdušné, nadýchané a mají velmi dobré tepelně izolační vlastnosti, čímž je dosažen příjemný pocit tepla. Ve srovnání s používanými přírodními materiály, jako jsou například peří, ovčí rouno apod. vytváří duté polyesterové vlákno prostředí nevhodné pro prachové roztoče a tím i pro alergeny způsobující alergie.

    Z těchto důvodů jsou výrobky řady Clivie+ zvláště vhodné pro osoby trpící přecitlivělostí organismu, tzv. alergiky.

     Přikrývka Clivie+ je vyráběna také ve spínací variantě - celoroční spínací přikrývka je tvořena dvěma přikrývkami, přičemž každá má jinou hmotnost. Na léto použijete lehčí, na podzim/jaro tlustší a na zimu přikrývky připnete k sobě a vznikne tak nejteplější přikrývka.
     
     V provedení Clivie+ nabízíme produkty: POLŠTÁŘEPŘIKRÝVKY a PODLOŽKY 

      Výrobní řada CLIVIE CS vyvinutá pro hotely, nemocnice, letadla, trajekty  a všude tam, kde je kladem zvýšený důraz na požární bezpečnost. Výrobky této řady mají podstatně sníženou hořlavost, čímž se výrazně prodlužuje doba do jejich vznícení. Poslední dobou významnou měrou narůstají požadavky na sníženou hořlavost lůžkovin a to zejména ve veřejném sektoru. Mezinárodně uznávaným řešením s dlouholetou tradicí je využití značkového polyesterového vlákna TREVIRA CS od německé firmy Höchst a to jak pro výplňový materiál, tak i při výrobě povrchové látky, použité pro přikrývky a polštáře. Díky dohodě s firmou Höchst o právu používat ochranou známku a výrobky Trevira CS může naše společnost nabídnout svým zákazníkům výrobní kolekci, splňující podmínky pro požární bezpečnost lůžkovin jak v České republice, tak i okolních zemí.

     Výrobky řady Clivie CS byly přezkoušeny a certifikovány dle Öko-Tex Standard 100 a splnily požadavky dle mezinárodní normy ISO 9001. Clivie CS umožňuje nejen dodržet přísné protipožární předpisy, ale představuje současně řadu uživatelsky velmi příjemných výrobků s vysokým osobním komfortem. K tomu obdobně jako u ostatních výrobků Clivie je snadná údržba (možnost praní až do teploty 95oC). 

      V provedení Clivie CS nabízíme produkty: POLŠTÁŘE, PŘIKRÝVKY a PODLOŽKY.

     Pro řadu CLIVIE STANDARD ve srovnání s výrobky řady Clivie+ je použit odlišný typ výplňového materiálu - dutého polyesterového vlákna. Spolu s použitým povrchovým materiálem (směs bavlny a polyesteru) předurčuje způsob údržby (praní až do teploty 60oC) a současně umožňuje snížit cenu oproti typově podobným výrobkům Clivie. Pořád ovšem platí, že i Clivie Standard je vhodný pro alergiky, dále je určen do zdravotnických a sociálních zařízení a pro veškerý veřejný sektor.

      Jedná se o kolekci vysoce trvanlivých výrobků s velmi dobrým poměrem ceny a kvality. V provedení Clivie STANDARD nabízíme produkty: POLŠTÁŘE, PŘIKRÝVKY a PODLOŽKY.

      Zboží je baleno v luxusní tašce.