Fillip

 

     Kolekce POLŠTÁŘŮ, PŘIKRÝVEK a PODLOŽEK Fillip je vhodná zejména pro alergiky, dále je určena do zdravotnických a sociálních zařízení a pro veškerý veřejný sektor.

     Vysoká jakost  a trvanlivost výrobků je zaručena povrchovým materiálem ze sýpkoviny - z 100% bavlny. Náplň tvoří rouno z 100% značkového polyesteru (dutá vlákna) zn. WELLMAN. Svým hladkým povrchem, větším množstvím vzduchu, pružností, lehkostí a hygienickou nezávadností zpříjemní komfort spaní. 


      Na výrobu POLŠTÁŘŮ, PŘIKRÝVEK a PODLOŽEK Fillip STANDARD jsou použity obdobné materiály jako u kolekce Fillip, ale zároveň řada standard umožňuje snížit cenu oproti podobným výrobkům Fillip. Pořád ovšem platí, že i Fillip STANDARD je vhodný pro alergiky, dále je určen do zdravotnických a sociálních zařízení a pro veškerý sektor.


     Přikrývky Fillip a Fillip STANDARD jsou vyráběny také ve spínací variantě - celoroční spínací přikrývka je tvořena dvěma přikrývkami, přičemž každá má jinou hmotnost. Na léto použijte lehčí, na podzim/jaro tlustší a na zimu přikrývky připnete k sobě a vznikne tak nejteplejší přikrývka.

     Výrobky Fillip  a Fillip STANDARD jsou neustále zdokonalovány a jejich kvalita je sledována autorizovanými zkušebnami, zejména Textilním zkušebním ústavem v Brně a Institutem pro testování a certifikaci ve Zlíně.

     Výhodou je snadná údržba dle vyznačených pracích symbolů. Vzhledem ke kvalitě zpracování a použitým materiálům je možno prát tyto výrobky do 60oC.

     Zboží je baleno v luxusní tašce.