Harmonie lux

 

     Kolekce Harmonie lux je tvořena PŘIKRÝVKAMI, POLŠTÁŘI a PODLOŽKAMI plněnými vysoce kvalitním, značkovým dutým silikonizovaným* vláknem od irské firmy Wellman a to buďto ve formě rouna (přikrývka a podložky) nebo kuličkami se směsí. Povrchovým materiálem je vysoce kvalitní 100% bavlněná látka francouzské výroby.

     Přikrývky jsou vyráběny ve třech provedeních:

      • MONO - klasický styl přikrývky
      • DUO - přikrývka tvořená dvěma po obvodu k sobě navzájem přišitými přikrývkami. Vzduchová mezera mezi dvěma přikrývkami pomáhá udržovat teplo a zaručuje vysokou hřejivost. Jedna se o mimořádně teplou přikrývku, určenou zejména pro zimní měsíce.
      • SPÍNACÍ - celoroční spínací přikrývka je tvořena dvěma přikrývkami, přičemž každá má jinou hmotnost. Na léto použijete lehčí, na podzim/jaro tlustší a na zimu připnete k sobě a vznikne tak nejteplejší přikrývka.

    Výrobky řady Harmonie lux lze velmi snadno udržovat, dodržujte pokyny dle přiložených symbolů údržby.

   Řada Harmonie lux byla testována ve státem autorizované zkušebně ITC Zlín na zdravotní nezávadnost.

    Díky použitým materiálům patří výrobky řady Harmonie lux ke špičce v naší nabídce přikrývek a polštářů se syntetickou náplní, což vystihuje i označení kolekce - Harmonie lux, krytá ochrannou známkou.

      Lze prát při teplotách do 60oC a další údržba je doporučena dle uvedených pracích symbolů u jednotlivých výrobků.

       Zboží je baleno v luxusní tašce.

* silanizace je chemický proces, při kterém se nanášejí polysiloxany na povrch vláken, přičemž takto speciálně upravené duté vlákno je předurčeno k výrobě hebkých, jemných a antialergických lůžkovin. Silanizované rouno i kuličky drží tvar, jednotlivá vlákna se neslepují a tím je polštář i přikrývka stále hebká a nadýchaná.