Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, null given in /var/www/clients/client4/web5/web/index.php on line 210 Lyocell, 2glipov.cz

Lyocell - TENCEL

     

     Budíte se v letním období horkem a jste zpocení? Tak jsou produkty Lyocell-TENCEL právě pro Vás.

     Lyocell-TENCEL typ viskózového vlákna renomované rakouské firmy Lenzing se ekologickým způsobem získává z bukové nebo dubové celulózy.

  • vhodné zejména pro teplé období - kdy je zvýšená potivostlogo tencel
  • schopnost pohlcování a odvod vlhkosti
  • jemné a hebké na dotyk
  • velmi dobře se přizpůsobí tvaru těla
  • vysoce prodyšná
  • antialergická 

     Lyocellové vlákno z dřevité buničiny má vysokou pevnost, při jeho výrobě se speciální technologií z povrchu vlákna štěpí jemné fibrily, které dávají tkanině příjemný omak. Díky svému původu má vynikající vlastnosti zejména pro udržování optimální vlhkosti v lůžkovinách. Přírodní vlákno Lyocell-TENCEL má schopnost regulace vlhkosti - odebírat a odvádět ji pryč. Tím pomáhá udržovat v lůžku suché mikroklima. Díky suchému prostředí poskytují lehčí přikrývky pocit tepla srovnatelný s více naplněnými přikrývkami se standartními výplňovými materiály.

    Pro správnou funkčnost přikrývek Lyocell-TENCEL je nanejvýš vhodné používat současně takovou kombinací materiálů, které umožní vlhkost uvolněnou lidským tělem pocením během odpočinku nejen odebrat ale i transportovat až na povrch, kde se následně odpaří. Proto používáme viskoza (vlákno Lyocell-TENCEL) nejen jako náplň do přikrývek a polštářů, ale i povrchová látka u tohoto typu výrobků je vyrobena na bázi Lyocell-TENCEL. Současně doporučujeme používat takové materiály na povlečení, které nebrání prostupu vlhkosti na povrch.

     Přestože se jedná o materiál přírodního původu, lze výrobky z něj udržovat velmi snadno, jako je tomu u syntetických materiálů. Pro ošetřování dodržujte prosím uvedené symboly pro údržbu.

       Zboží je dodáváno v luxusní tašce.