Microclimate-Cirrus

     

      Cirrus to je pocit svěží postele - stále! Lepší kvalita života díky vyšší kvalitě spánku.  

      Během spánku tělesná teplota kolísá a postel se může stát příliš teplou a nepříjemnou. Přirozený způsob, kterým tělo odvádí teplotu, je pocení prostřednictvím povrchu naší kůže. Naše tělo uvolní během noci kolem půl litru vlhkosti. Lůžkoviny nehodnotíme pouze podle komforu a schopnosti udržet teplo, ale také podle schopnosti udržovat vlhkost lůžka na optimální úrovni.     

      Je tu pro Vás řada výrobků plněných dutým vláknem nové generace - Cirrus od irské společnosti Wellman International. Jde o novou řadu vláken, která napomáhají regulaci teploty a vlhkosti během spánku. Tím je dosahováno trvale optimálního mikroklimatu lůžkaCirrus díky použití unikátního kopolymeru polyesteru a nové úpravy povrchu vláknem poskytuje:

    • hydrofilní vlasnosti a schopnost regulace vlhkosti
    • měkkou úpravu, velmi příjemnou na dotyk
    • objemnost, odolnost a izolaci
    • a spojuje tak výhody přírodních a syntetických vláken

     Vlákna Cirrus vlhkost uvolněnou z našeho těla neabsorbují, ale odvádějí ji do okolního prostředí. Snížená absorpce vlhkosti snižuje možnost vzniku růstu mikroorganismů.

     Vlákna Cirrus poskytují lůžku nejen požadovaný luxus a komfort, ale také požadované teplo a regulaci vlhkosti. 
 
      Také povrchová látka u produktů Microclimate-Cirrus prošla speciální úpravou - úpravou Cool Touch*. Jde o hydrofilní úpravu tzn. schopnost látky vázat vlhkost (pot) a současně ji odvádět z lidského těla. Zároveň dochází k rychlejšímu odpařování této vlhkosti - tzv. rychleschnoucímu efektu, který je zároveň chladivý.
 
     Tyto vlastnosti spolu s příjemným hebkým omakem látky, včetně jejího antielektrostatického působení a prošití ve tvaru motýla napomáhají vysokému komfortu spaní.
 
      Přikrývka Microclimate-Cirrus je vyráběna také ve spínací variantě - celoroční spínací přikrývka je tvořena dvěma přikrývkami, přičemž každá má jinou hmotnost. Na léto použijete lehčí, na podzim/jaro tlustší a na zimu přikrývky připnete k sobě a vznikne tak nejteplejší přikrývka.
 
     Lze prát při teplotách do 60oC a další údržba je doporučena dle uvedených pracích symbolů u jednotlivých produktů. V provedení Microclimate-Cirrus nabízíme produkty: POLŠTÁŘE, PŘIKRÝVKY a PODLOŽKY. 

       Zboží je baleno v luxusní tašce.
 
* látka prochází při procesu úpravy speciální lázní, z níž získává výše uvedené vlastnosti a následně jsou tyto vlastnosti tepelným procesem v látce zafixovány.