Péče a praní

     POLŠTÁŘE doporučujeme prát po 6-12 měsících, přikrývky po dvou letech. U většiny námi nabízených polštářů lze prát zvlášť vnitřní vak s náplní a samotný potah polštáře. Je tak zajištěna komfortní péče, kdy potah polštáře můžeme prát mnohem častěji než vnitřní vak s náplní.

      Při údržbě vždy dbejte vyznačených pracích symbolů. Produkty ze syntetických materiálů lze prát při vhodné teplotě v pračce, zatímco u většiny produktů z přírodních materiálů je doporučeno profesionální chemické čištění, avšak vnitřní vak s výplní lze prát v pračce. Při praní v pračce používejte jen 1/3 obvyklé dávky pracího prášku, aby došlo k jeho dokonalému odmáchání. Produkty si lze vybírat nejen podle rozměrů atd., ale také podle výše stupňů, při kterých je lze prát. Většina produktů lze prát do teploty 60 oC, Anti-stress při šetrnější telotě do 40 oC a naopak výrobky Clivie+, Clivie CS a Rosalinda lze prát až při 95 oC, čímž je zajištěna zvýšená hygiena lůžka. 

 

 

     PŘIKRÝVKY doporučujeme při běžném používání prát po 2 letech a pravidelně větrat. Přikrývky lze prát v pračce nebo je zapotřebí profesionálního chemického čištění - údržba je stejná jako u polštářů dané kolekce.

          Vzhledem k objemu přikrývky je nutné prát v pračce, kde může mít suché prádlo až 7 kg, aby nedošlo k poškození pračky.

 

                                                               ...přejeme Vám v přikrývkách a polštářích 2G Lipov pocit svěžesti při usínání i vstávání