Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, null given in /var/www/clients/client4/web5/web/index.php on line 210 Prachové peří, 2glipov.cz

Prachové peří - řada Regina

   

       Peří je klasický výplňový materiál, používaný pro výrobu přikrývek a polštářů po mnoho generací.

rodina s peřím

Kvalita je dána zejména procentuálním podílem prachového peří, který může být v rozsahu od 10 do 90%. K výrobě používáme výhradně nové čištěné husí a kachní peří. Pro zajištění nepropustnosti jsou přikrývky a polštáře vyráběny z velmi husté, vysoce kvalitní bavlněné látky - sýpkoviny.


Rozdíl mezi klasickým a prachovým peřím

       Prachové peří pochází z hrudníku hus a je velmi lehké a jemné. Každé pírko tvoří tisíce jemných vláken, vyrůstajících ze středu všemi směry, což mu dodává objem a měkkost. Klasické peří tvoří malá pera s brčky.


       Speciální typy prošití přikrývek jsou vytvořeny za účelem omezení přesýpání náplně a zajišťují tak rovnoměrnou tepelnou ochranu. U polštářů se využívá charakteristická vlastnost snadné natřepání pro obnovení požadovaného tvaru.

       Přes dosažení pokroky při vývoji syntetických výplňových materiálů je peří pro výplň polštářů stále nejlepší. Údržba je doporučena chemickým čištěním

         Zboží je dodáváno v luxusní tašce.