Jste alergici?

 

     Lůžkoviny, které nepodporují a nezhoršují žádné alergie, musí splňovat několik podmínek: materiály, z něhož jsou vyrobena, musí být odolné vůči roztočům a bakteriím a musí odolat vysokým teplotám při praní, které zneškodňuje bakterie a roztoče a antialergické účinky jsou tak znásobeny. Tuto podmínku splňují všechny kolekce v sekci Syntetické produkty, a proto jsou vhodné pro alergiky.

     Pro alergiky a astmatiky, kteří mají vysoké nároky na hygienické prostředí ve své ložnici, doporučujeme produkty řady Clivie+ a kolekci Rosalinda, vzhledem k možnosti vysoké teploty při praní (až 95oC), čímž je zajištěna 100% hygiena lůžka. Pro udržení biologicky nezávadného prostředí pro spaní byla vyvinuta řada s názvem Mikrostop. U produktů Mikrostop je kladen hlavní důraz na dosažení maximální  ochrany proti bakteriím a roztočům, čehož je dosáhnuto speciální úpravou dutého vlákna - FillwellR Wellcare ANti-Dustimate - která zesiluje dlouhodobé omezení výskytu roztočů. Další spolehlivou variantou z přírodních produktů jsou výrobky Lyocell-TENCEL, které jsou antialergické a jako jediné z přírodních produktů je lze prát v pračce.

     Výplní všech antialergických polštářů a přikrývek je duté vlákno, v polštářích ve formě kuliček v přikrývkách ve formě rouna. Tento materiál zajišťuje vysokou odolnost vůči roztočům a vzdušnost lůžkovin.