Zdravotní a anatomické polštáře

 

       Kvalitní spánek, odpočinek a bezbolestné vstávání

     Současný způsob života způsobuje u stále většího počtu lidí bolesti, způsobené oslabením různých svalů, udržujících páteř ve správné poloze. Mezi nejčastěji postižené patří krční páteř. K udržení páteře v přirozené poloze, umožňující dokonalé uvolnění krčních svalů slouží zdravotní a anatomické polštáře.

poloha páteře

      Jde o kolekci polštářů se speciálně vyvinutou konstrukcí pro pohodlný spánek a relaxaci. V nabídce nabízíme - polštář MEDICAL 40x60, PROFILOVANÝ polštář 50x70, KOMBINOVANÝ polštář 50x70 a anatomický polštář LINA. Liší se zejména tvarem a výplní v podobě polyesterového dutého vlákna, směsi polyesterových kuliček a polyuretanových tyčinek a dále polštář ze speciální viskózní polyuretanové pěny. Podle vlastních preferencí si vyberte nejvhodnější anatomický polštář právě pro Vás.

      Jsou vyrobeny z materiálů zajišťující optimální podporu páteře, šije a hlavy pro kvalitní spánek. Jsou vhodné především jako prevence obtíží a problémů zejména v oblasti krční páteře.

     Díky tomu, že u většiny těchto polštářů používáme stejné materiály jako u výrobků řady Clivie+, mohou být i tyto polštáře prány až při teplotě 95oC, další péče v souladu s uvedenými pracími symboly. Pouze polštář z polyuretanové "paměťové pěny" má snímatelný potah, který je pratelný do 40oC.

      Zboží je baleno v luxusní tašce.