Aloe Vera

 

      Blahodárné účinky výtažků z roltiny ALoe Vera jsou lidem známy již od starověku. V současnosti se používají nejen jako přísada ve farmacii (ve zdravotnictví), jsou také součástí kosmetických přípravků, ale i řady dalších výrobků všude tam, kde se uplatní mimořádně příznivé působení na lidskou pokožku, schopnost zmírňovat bolesti svalů a kloubů, jakož i redukce výskytu bakterií a hub. Dělá látky extrémně měkkými a hydratujícími.

Aloe VeraAloe Vera

 

Výtažky z Aloe Vera mohou být při výrobě přidávány do libovolné textilní látky. Pro zvýraznění efektu vlastností Aloe Vera jsme pro polštáře, přikrývk a podložky této řady zvolili tkaninu ze 100% mikrovlákna. V kombinaci s vhodným výplňovým materiálem tak dosáhneme výrazného antibakteriálního efektu lůžkovin.

 

     

      Přikrývka je vyráběna také ve spínací variantě - celoroční spínací přikrývka je tvořena dvěma přikrývkami, přičemž každá má jinou hmotnost. Na léto použijte lehčí, na podzim/jaro tlustší a na zimu připnete k sobě a vznikne tak nejteplejší přikrývka. 

      Přidání výtažků z ALoe Vera nijak neomezuje možnosti údržby, lze opakovaně prát při teplotách do 60oC. Další údržba je doporučena dle uvedených pracích symbolů u jednotlivých produktů. 

      V provedení Aloe Vera nabízíme produkty: POLŠTÁŘE, PŘIKRÝVKY a PODLOŽKY na matraci. 

      Zboží je baleno v luxusní tašce.