Anti-stress

 

        Lůžkoviny pro dokonalý odpočinek, uvolnění stresu a hluboký klid (uklidňující spánek).

anti-stress

 

    Řada Antistres je určena lidem s aktivním životním stylem, kteří pracují ve vypjatých situacích a potřebují se zbavit stresu,nahromaděného na povrchu lidského těla pomocí elektrických nábojů.

    Lidské tělo je zatěžováno statickou elektřinou, vznikající při tření nebo kontaktu s materiály. Tělo člověka je schopno pojmout až 30 000 voltů. Z důvodu působení těto elektřiny se stáváme více přetíženými a náš spánek a odpočinek je narušen. Výrobky Anti-stress využívají schopnosti karbonu zachycovat přebytky statické elektřiny a uvolňovat ji do vzduchu.

   Nadbytek statické elektřiny vydávaný tělem je zachycen a pohlcen karbonovými vlákny, které jsou obsaženy v povrchové látce, použité na výrobu produktů řady Anti-stress. Tyto elektrostatické náboje jsou postupně uvolňovány do vzduchu jevem zvaným ionizace. Výrobky Anti-stress přinášejíuvolněnější odpočinek a menší zatížení. Když je napětí statické elektřiny nižší, má spánek lepšíkvalitu. Naše tělo se zklidňuje, uvolňuje náš spánek, je hlubší a cítíme se plně odpočinutí.

      Přikrývka Clivie+ je vyráběna také ve spínací variantě - celoroční spínací přikrývka je tvořena dvěma přikrývkami, přičemž každá má jinou hmotnost. Na léto použijete lehčí, na podzim/jaro tlustší a na zimu přikrývky připnete k sobě a vznikne tak nejteplější přikrývka.

      Lze prát při teplotách do 40oC a další údržba je doporučena dle uvedených pracích symbolů u jednotlivých produktů.

      V provedení Anti-stress nabízíme produkty: POLŠTÁŘEPŘIKRÝVKY a PODLOŽKY.

      Zboží je dodáváno v luxusní tašce.